درباره

پی کی پت(مجموعه پرنسس) مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات حیوانات خانگی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند غذا های مختلف، جای خواب و قفس، قلاده، تشویقی و دیگر محصولات بی‌نظیر در پی کی پت عرضه می‏‏‏‌شوند. پی کی پت با در اختیار داشتن محصولات با کیفیت با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان پی کی پت می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت پی کی پت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری پی کی پت است.

مجموعه پی کی پت با مدیریت آقای محمد قادرپناه از سال ۹۲ به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه آموزش، تربیت، واردات انواع نژاد سگ و گربه، پرورش نژاد ژرمن شپرد شولاین آغاز نمود و در سال ۹۸ مجموعه دوم خود را افتتاح کرد.
خدماتی که در این مجموعه ارائه می‌شود آموزش و تربیت، پانسیون و نگهداری، شست و شو، آرایش، روف گاردن، پارک بازی، سرویس رفت و برگشت و دیگر خدماتی که باعث شده مجموعه ما با سایر مجموعه های دیگر متمایز باشد.
مهمترین مسئله‌ای که مجموعه پرنسس فعالیت خود را آغاز نمود فقط به خاطر وجود این موجود خارق العاده بوده که بتوانند در کنار خانواده مهربان و دلسوز خود، یک زندگی خوبی را شروع کنند. همچنین کادر آموزشی ما قصد دارد تا بتواند این موجودات باهوش و زیرک را به صورت کاملا حرفه ای آموزش و تربیت نمایند.

اسکرول به بالا